Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Ukončené výstavy říjen-prosinec 2015


PETRA VAVREČKOVÁ
Žiji, maluji a fotím. Fotografování mne stejně jako malování nesmírně naplňuje, osvobozuje a uvolňuje. Mám ráda ten letmý okamžik, který dokáže fotka vystihnout. Je to zastavený čas, chvíle zachycující emoce, náladu, barvy. Nic z toho se už nikdy nemusí zopakovat. Dokázat tak zachytit každý důležitý okamžik, emoci, letmý úsměv, pohled, pohyb …
Narodila jsem se a žiji v Opavě, a tak mi jsou nejbližší témata spojená s tímto krajem.
Miluji život, snad je to na mé tvorbě poznat. Více se dozvíte zde:
Facebook: PETRA art


KOUZLO NITÍ – výstava paličkované krajky

Dana Valná, Anna Kulová, Věra Grocholová, Dana Lapčíková a Iva Švecová.

Výstavu naleznete na dospělém oddělení od 2. listopadu 2015 do 6. ledna 2016.


Lukáš Láryš: Mazurská jezera

Snovou krajinu Mazurských jezer přináší fotografická výstava Lukáše Láryše. Objektivem zachycuje krásu jezerní krajiny, kterou mnozí Češi teprve začínají objevovat.

Pobočka Kylešovice, Liptovská 21. Výstava je přístupna v provozní době pobočky po, čt 10:00 -18:00 hod., út, pá 8:00 -15:30 hod., středa zavřeno.


Výstava obrázků čarodějnic

Na oddělení pro děti a mládež probíhají v dopoledních hodinách besedy pro děti. Jedna z nich je zaměřena na Čarodějnice v pohádkách. Děti z 2. třídy Základní školy Štítina pro nás připravily malé překvapení v podobě krásných obrázků této pohádkové postavy. Rozhodli jsme se tyto kresby ukázat všem našim čtenářům a proto je i Vy můžete vidět v přízemí knihovny u vchodu na dětské oddělení. Přijďte se podívat.

 

Sdílejte s námi ...
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>