Je Vám venku zima? Máte volné odpoledne? Oddělení pro děti a mládež pro Vás připravilo výtvarné dílničky. V měsíci únoru si můžete sami nebo se svými rodiči vyrobit papírového sněhuláka, kterého si odnesete domů. Těšíme se na Vás.
Akce probíhá za podpory Ministerstva kultury.


















