Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Závěrečné vyhodnocení letošního ročníku „Lovci perel“

Malou návštěvou do tiskárny Graficos.r.o. v Opavě- Kylešovicích ve středu 25. ledna oficiálně skončil již třetí ročník celorepublikové hry „ Lovci perel“. Dvěma skupinkám těch nejšikovnějších sběračů z dětského oddělení Knihovny Petra Bezruče v Opavě a z pobočky v Kateřinkách se plně věnoval asistent ekonomického oddělení pan PhDr. Pavel Masný, MBA. Všem zúčastněným přiblížil a vysvětlil, jak jejich firma funguje. Potom se děti podívaly i do haly na velké stroje a viděly tak tisk různých letáků v praxi. Tady je provedl pan Radim Filip. Podle reakcí se malým lovcům výlet do Kylešovic moc líbil.

V roce 2016 se na oddělení pro děti a mládež stalo lovcem 78 dětí. Nejzdatnějším sběračem byla Sára Vašková s počtem 66 perliček. Na pobočce v Kateřinkách sbírali perličky 2 třídy a 43 jednotlivců. Tady byla nejlepší Radmila Moravcová se 172 perličkami.

Této celoroční hry „ Lovci perel „se účastní stále více našich čtenářů a to nás těší. Není důležité, kolik perliček nasbírají, ale že čtou a rozumí textu. V této době, kdy děti místo po knize šáhnou raději po tabletu nebo sedí u počítače, je to výborná zpráva.

Sdílejte s námi ...
Share on facebook
Facebook