Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Výtvarné workshopy se spisovatelkou Lucií Seifertovou

Dne 15. září slavilo město Opava 150. výročí narození slavného opavského rodáka Petra Bezruče. Tento měsíc je každý rok spjat s festivalem „Bezručova Opava“. V rámci něho probíhá spousta akcí pro dospělé i děti. Magistrát města Opavy spolu s Knihovnou Petra Bezruče v Opavě společně připravil setkání s paní Lucii Seifertovou. Tato známá ilustrátorka a autorka si pro děti základních škol ve čtvrtek a v pátek dopoledne připravila výtvarný workshop. Lucie Seifertová žákům vysvětlila a prakticky ukázala, jak vzniká prostorové leporelo a představila svou novinku Tajemná Opava. 

Šikovní druháci, třeťáci a čtvrťáci si po dvojicích vytvořili jednotlivé stránky knihy o Opavě a společně s paní spisovatelkou je složili jako knihu. Každou prostorovou knihu i s podpisem a velkou 1 si mohli odnést do svých tříd.

Sdílejte s námi ...
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>