Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Vezmi knihu na prázdniny

Máte dlouhou chvíli? Zapomněli jste doma knihu nebo časopis? Na městském koupališti si s tímto problémem nemusíte dělat těžkou hlavu. Knihovna Petra Bezruče v Opavě připravila pro návštěvníky městského koupaliště akci „Vezmi knihu na prázdniny“.

V uplynulém roce pracovníci knihovny v rámci aktualizace knihovního fondu vyřadili řadu duplikátů a starších knih. Z vyřazených  knih  jsme vybrali detektivky, romány pro ženy i knihy pro děti, které vám pomohou zpříjemnit letní dny.  Knihy budou umístěny v prostoru městské plovárny a budou volně k dispozici s prvním otevřením koupaliště od 16. června. Návštěvníci koupaliště si tak budou moci zpříjemnit pobyt u vody četbou. Nedočtenou knihu není nutné vracet zpátky. Čtenáři si ji mohou odnést a vrátit ji na koupaliště  až po dočtení, nebo třeba nevracet vůbec a dát ji k přečtení někomu dalšímu. Pokud se kniha zalíbí natolik, že si ji vezmou třeba na výlet nebo dovolenou, mohou zaslat fotografii na facebook knihovny. Nejlepší fotografie a příspěvky na facebooku  budou na konci letní sezony odměněny.

Více informací na www.kpbo.cz nebo na facebooku Knihovny Petra Bezruče v Opavě.

Děkujeme Technickým službám Opava za vstřícnost a spolupráci při realizaci projektu. Věříme, že touto akcí oslovíme nejen naše čtenáře, ale i veřejnost, která našich služeb dosud nevyužívá.

Sdílejte s námi ...
Share on facebook
Facebook