Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

TOMÁŠ VEJMOLA: Tomík na cestách – Tuktukem z Thajska až na Moravu

Úterý 25. 2. 2020 v 18:00 hodin, Knihovna Petra Bezruče v Opavě, sál knihovny, VSTUP VOLNÝ.

S thajskou rikšou (tuktukem) projel mladý cestovatel Tomáš Vejmola úctyhodnou cestu z Bangkoku do České republiky. Tuktuk je thajská tříkolka, kterou si Tomík pořídil v Thajsku a bez jakýchkoli zkušeností se úplně sám vydal s tímto 35 let starým vozem na roční cestu přes půl světa.  S 35 let starým tuktukem najel 13000 km přes Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko a Slovensko. A přesně jej do roka a do dne dotlačil na Moravu.
O tom, že to jde, když se chce, jak zvládnout těžké situace, nebo jaký to je být sám jeden rok na dobrodružné cestě a mnoho barvitých historek plných neskutečných situací, útěků před slonem, příšerných Indů ale i nádherného Íránu, Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou rád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně.

Přednáška je velmi inspirující a může Vás podnítit k vlastní dobrodružné cestě, která se nese v duchu „Každý problém má řešení a většinou více než jedno.“

O tom, jak se nevzdat, bojovat, ještě si to pořádně užít, se dozvíte právě na této přednášce. Na místě bude k prodeji i knížka o této strastiplné cestě a můžete ji mít i s podpisem a věnováním autora.

Sdílejte s námi 🙂
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *