Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Zlatuše Knollová: THAJSKO

Úterý 13. 10.  2020 v 17:30 hodin, Knihovna Petra Bezruče v Opavě,  sál knihovny, VSTUP VOLNÝ. ZRUŠENO

Thajsko je země usměvavých lidí, nádherných přírodních scenérií, mohutných slonů, historických pokladů, mnoha velkolepých buddhistických chrámů, skvělého jídla, tvůrčí inspirace a dobrých nápadů. A co o přednášce prozradila Zlata Knollová:

Snad každý, kdo sem jednou zavítá, rád se do těchto pohostinných krajů zase vrací. Pojďme proto společně prozkoumat některá místa, která byla i pro mě důvodem se do Thajska opět vydat. A možná chytí u srdce i vás. Zavítáme do Královského paláce v hlavním městě Bangkoku, nakoupíme dobroty na vyhlášeném plovoucím trhu, osvěžíme se v mořských vlnách na ostrovech Ko Samet a Ko Chang, prozkoumáme uličky malebného města Chang Mai na severu země, budeme se kochat přírodními krásami v okolí Pai, projdeme se starými městy  Sukhothai a Ayutthaya, uvidíme mnoho dalších zajímavostí.

Sdílejte s námi ...
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>