Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Factum OU: Debata o očkovaní proti covidu-19

Ostravská univerzita zahájí v tomto roce projekt Factum OU, což je série diskuzí s vědci Ostravské univerzity, kteří se budou vyjadřovat k aktuálním tématům. V mediích se objevuje celá řada informací, názorů a postojů, ve kterých je mnohdy obtížné se zorientovat.

Cílem projektu není hodnotit či přesvědčovat, nýbrž srozumitelně uvádět vědecky podložená fakta, která se mnohdy z veřejné diskuse vytrácejí.

Knihovna Petra Bezruče v Opavě navázala v rámci tohoto projektu s Ostravskou univerzitou spolupráci, která spočívá ve využití facebookové stránky knihovny pro paralelní přenos streamu (debaty), aby se informace dostaly k co nejvíce zájemcům ze strany veřejnosti.

Tématem prvního pořadu Factum OU jsou fakta o očkování proti COVID-19.

Hosty budou rektor Ostravské univerzity prof. MUDr. Jan Lata, CSc., děkan Lékařské fakulty OU, doc. MUDr. Rastislav Maďar, PhD., MBA a ředitel Fakultní nemocnice Ostrava, MUDr. Jiří Havrlant, MHA. Společně se v živém vysílání ve čtvrtek 21. ledna od 18.00 pokusí nejširší veřejnosti přiblížit problematiku očkování.

Diskuze bude vysílána na facebookové stránce Knihovny Petra Bezruče v Opavě jakožto partnera projektu a v jejím průběhu se bude také odpovídat na otázky diváků.

Dotazy do diskuze můžete vkládat a hlasovat o nich na https://app.sli.do/event/dwmqaxux/live/questions.
(Pod stejným odkazem máte možnost stream sledovat i přes YouTube pokud nemáte účet na sociální síti Facebook).

Sdílejte s námi ...
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>