Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Akce knihovny v prosinci

V posledním měsíci roku sice již neproběhnou žádné přednášky pro veřejnost, ale knihovna i tak nezahálí a snaží se zpříjemnit čtenářům, a nejen jim, zimní prosincové dny, jak širokým výběrem nových knih, tak výstavami na hlavní budově i na svých městských pobočkách.

Ve vitrínách dospělého oddělení na hlavní budově se můžete přesvědčit o tom, že riflovina je stále in a univerzální – najdete zde výstavu s názvem RIFLOVINA ROMANTICKÁ, KLASICKÁ, CRAZY. Jedná se o výstavu výrobků z již odložených riflí, které vyrábějí pracovnice sociálního podniku PUNTÍK.

V prosinci pokračuje ve vestibulu hlavní budovy knihovny výstava PORTRET – miedzy malarstwem a fotografia (Portrét – mezi malbou a fotografií) z dlouhodobého projektu Mistr a jeho žáci. Autorkou výstavy je polská fotografka a pedagožka Gabriela Habrom – Rokosz.

Na pobočce Kateřinky proběhne ve středu 7. 12. 2022 akce pro MŠ –  vyhodnocení dvouměsíční soutěže Sněhová nadílka v knihovně.

 

Sdílejte s námi ...
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>