Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Knihovna Petra Bezruče o prázdninách

Léto je v knihovně volnější období, a i když lidé knihovnu využívají i přes prázdniny, je provoz slabší, než na jaký jsme zvyklí z období školního roku. Proto se na prázdniny upravuje provozní doba. Zaměstnanci knihovny, v té době provádějí revizi fondu a další práce, probíhá generální úklid budovy. Jak jsme vás již informovali v minulém čísle Hlásky, uzavře se z důvodu rekonstrukce na několik měsíců pobočka v Kylešovicích. Zároveň bude z důvodu úprav do 14. 7. 2023 uzavřena pobočka v Kateřinkách.

Ani přes letní měsíce nebudete ochuzeni o výstavy. Na hlavní budově pokračují až do konce srpna výstavy Krajiny Dalibora Bednáře a výstava šitých hraček, oblečení a doplňků pro děti s názvem Stylově a hravě pro nejmenší od Karolíny Trlicové.

V Kateřinkách si zpříjemníte čas s výstavou prací studentů 2. ročníku uměleckého oboru Grafický design SŠPU Opava s názvem UG.

A protože v létě čekáme spoustu krásných dní, stejně jako loni bude na koupališti po celou sezónu umístěna naše knihovnička s knihami, kde si na své přijdou nejen dospělí, ale samozřejmě i dětští čtenáři.

Vyrazíme za vámi do blízkých sadů Křížkovského s akcemi Klubu maminek. Nenechte si ujít Zábavné odpoledne s Ádou Dudkem pod Ptačím vrchem, které se v případě nepříznivého počasí uskuteční v sále knihovny, nebo akce Za pohádkovými zvířátky do parku nebo Námořnický den.

Sdílejte s námi ...
Share on facebook
Facebook