Knihovna Petra Bezruče
v Opavě, p.o.

Komenského fascinující Labyrint světa a ráj srdce v kolážích Miroslava Huptycha – čtenářská soutěž

9.10. 2023 – 8. 11. 2023, Knihovna Petra Bezruče v Opavě, vestibul knihovny, VSTUP VOLNÝ.

V roce 2023 připomínáme 400 let od napsání Komenského díla Labyrint světa a ráj srdce. Toto výročí přímo vybízí k aktualizaci jeho myšlenek z knihy, které jsou podivuhodně nadčasové.

Čtenářská soutěž

  • Návštěvníci výstavy Komenského fascinující Labyrint světa a ráj srdce v kolážích Miroslava Huptycha mohou vybrat ke kolážím (č. 2-10) krátké citáty z knihy a napsat nám z které kapitoly je citát převzat. Tyto citáty nám mohou (vč. kontaktních údajů) zaslat mailem na adresu okpb@okpb.cz nebo zanechat na oddělení pro dospělé čtenáře.
  • Naším záměrem je podnítit k novému čtení knihy Labyrint světa a ráj srdce. Knihu si můžete k výstavě zapůjčit v naší knihovně nebo si můžete přinést knihu vlastní.
  • Zapojeným čtenářům nabízíme zajímavou odměnu – grafický list od výtvarníka Miroslava Huptycha (formát A5, číslovaný, podepsaný) s rajským zvířetem podle vlastního výběru (omezený počet).

Sdílejte s námi ...
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>